Balkan Bandosu ve Düğün Bandosu | BandoBando

Balkan Bandosu ve Düğün Bandosu || Bando Bando

Bando Ekibi Nerelerde Kullanılır?

Siz Mırıldanın, Biz Çalalım

Mutlu müşteri sayımızla en büyüğü olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Bando Ekibi Nerelerde Kullanılır?

Bando Ekibi

Bando Ekibi

  Bando ekibi her tür eğlence organizasyonlarında performans sergileyebilir. Genelde düğün organizasyonları, kına organizasyonları, doğum günleri, gelin alma, şirket etkinlikleri ve kurumsal etkinlikler gibi eğlencenin ön planda olduğu organizasyonlarda tercih edilir. Bir ekip minimum 4 kişi olmalıdır ve bu kişi sayısı müşterinin isteğine göre arttırılabilir. Farklı konsept seçenekleri ile müşterilerimizin zevkine uygun kıyafet seçimler yapılabilir.

Dört kişilik bir ekip Trompet, Saksafon, Davul ve Trampetten oluşur. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak kişi sayısı arttırıldığında üflemeli ve vurmalı sayısı orantılı olacak şekilde arttırılabilir. Ekstra üflemeli olarak Trombon eklenebilir ve ya diğer üflemeli enstrümanlardan ikişer, üçer tane olabilir.

Farklı konseptler ve ışıklı davullar kullanılarak etkinliğiniz unutulmaz bir hale gelebilir. Bu hizmeti alırken repertuvara istediğiniz parçaları ekleyebilir veya çalınmasını istemediğiniz parçaları önceden belirterek repertuardan çıkarabilirsiniz.