Balkan Bandosu ve Düğün Bandosu | BandoBando

Balkan Bandosu ve Düğün Bandosu || Bando Bando

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Siz Mırıldanın, Biz Çalalım

Mutlu müşteri sayımızla en büyüğü olmaktan kıvanç duyuyoruz.
Şirket Eğlencesi

Biz Kimiz

Bando Bando

Bando Bando, 2015 yılında kurulmuş bir tür müzik topluluğudur. Düğün, davet, organizasyon, kurumsal etkinlik organizasyonu, lansman, özel günler, projeler, fuarlar, açılışlar ve özel toplantılarda performans sergileyen ekibimiz, katıldığı tüm organizasyonlarda insanların unutamayacakları bir gün geçirmelerini sağlar. Grubumuzu diğerlerinden farklı kılan en temel özellikleri; tamamının profesyonel, eğitimli, genç ve dinamik bir kadrodan oluşuyor olmasıdır.

Kendi içinde bir aile bağlılığına sahip ekibimiz aldığı tüm projeleri, ‘’ Eğlen ve eğlendir. ‘’ ilkesiyle yürütmektedir.

Biz Kimiz – Balkan Bandosu Hakkımızda Merak Ettiğiniz Her Şey;

Genelde sahnelerini rengârenk kostümler, kıpır kıpır müzikler ile birlikte hem görsel hem de duyusal bir şölene çeviren ekibimiz, farklılık yaratmakta hep öncü olmuştur. Profesyonel müzisyenlerden oluşan Bando Bando, başta Türk pop müziğinin en hit şarkılarını bando cower yapmaktadır. Türkiye, Brezilya, İspanya, Latin Amerika, Afrika, Rusya ve Arap  müziklerinin birbirinden eğlenceli parçalarına repertuarında yer vermektedir.

Son derece geniş yerli ve yabancı repertuvara sahip olan Bando Bando, yurt dışında da faaliyet gösteren bir orkestra niteliğindedir.

Hem kurumsal etkinlikleriniz hem de tekrarı olmayacak özel günleriniz (düğün, kına, nişan, sünnet, doğum günü) için çalışmasak bile lütfen bizi arayın, size farklı fikir ve önerilerde bulunmaktan memnuniyet duyacağız.

Bizden; Yerli – Yabancı Orkestra Kiralama, Düğün OrkestrasıDüğün Bandosu, Balkan Bandosu, Bando TakımıDavul Show, Trio Ekibi, Dj + Perküsyon, Barrel Drums, Budy Perküsyon, Ses ve Işık sistemleri gibi hizmetleri alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken kendinizi müziğin ritmine ve akışına bırakmanız, gerisini biz hallederiz.

ÇALIŞMALARIMIZ

FotoğraflarımızVideolarımız

Biz Kimiz ile ilgili Galerimiz

Biz Kimiz ile ilgili Videolarımız