Balkan Bandosu ve Düğün Bandosu | BandoBando

Balkan Bandosu ve Düğün Bandosu || Bando Bando

Trio Ekibi

Trio Ekibi

Siz Mırıldanın, Biz Çalalım

Mutlu müşteri sayımızla en büyüğü olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Trio Ekibi tüm organizasyonlarda davetlileri karşılamak, bekletmek ve başlangıç olarak hizmet vermektedir. Yerli ve yabancı müziklerin çalındığı duyusal bir müzik ziyafeti sunmaktadır. Hep deriz ya nasıl başlarsa öyle devam eder, trio hizmeti bu durumu en iyi ifade eden hizmetlerden biridir.

Trio Ekibi

Genelde kadın müzisyenlerin hakim olduğu bu ekibimizin, misafirlere verdiği müzik ziyafeti hafife alınamayacak derecede önemlidir. Türkçe’de üçlü manasına gelen Trio, isminden de anlaşılacağı şekilde genelde 3 Müzisyenin bir araya gelmesiyle performansını sergiler. Ancak günümüzde hem kalabalık bir grup olması hemde enstrüman çeşitliliğinin arttırılması açışından 4 veya 5 kişiye kadar çıkartılmaktadır.

Kurumsal Etkinlik

Mini bir orkestra görevini gören Trio Ekibimiz kokteyl, lansman, kurumsal etkinlikler, düğünlerde karşılama olarak çoğunlukla mekan girişi, bazende sahnede hizmet vermektedir.

Ekibimizin içerisinde talebe istinaden solist de ekleyerek hem müzik hemde sözlü bir program yapılmaktadır. Bu hizmetin sunumu bir sahnede yapılırsa güzel bir orkestra olur ve misafirler yemek yerlerken oldukça keyif almış olurlar. Yapılacak etkinliğin konusuna göre ekibimizin hangi enstrümanlardan oluşacağını biz öneriyor ve iş birliği yaptığımız herkesi doğru yönlendirmeye çalışıyoruz.

Enstrüman olarak genelde, Yan Flüt, Keman, Çello, Gitar, Viyolonsel, Trompet, Saksafon, Trombon, Tumba, Bongo, Akordiyon, Kontrbas, Piyano gibi enstrümanlar kullanılmaktadır. Vokal eklenmesi durumunda ne tarz müzik yapılacaksa ona göre bir kombin yapılması daha doğrudur. Trio Ekibimiz her türlü müzik yapabilecek bilgi ve birikimdedir. Trio Ekibi Kiralama her hizmetimizde olduğu gibi bu hizmetimizde tamamı profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleşmektedir.

Kendinizi düşünün lütfen, hangi davete katılırsanız katılın sizi müzikle karşıladıklarında ne kadar mutlu olduğunuzu göreceksiniz. En az müzikalite kadar ekibimizin prezantabl olması da bizim için çok önemlidir. Konunun amacı karşılama olacak ise performans sağlayacak ekibin kıyafeti, duruşu ve makyajı kusursuz olmak zorunda. Yaptığımız işin görsellikle bütünleşmesi gerekmektedir ve çok önemli bir detaydır. Sadece iyi müzik yapmak yetmiyor, bunu dinleyiciye iyi sunmak gerekiyor. Bando Bando’ nun profesyonel ve kusursuz çalışma tarzı size sıfır riskle çalışma olanağı sağlamaktadır.

Tüm etkinlikleriniz için Trio Ekibimiz sizi bekliyor.. Bize vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

 

 

ÇALIŞMALARIMIZ

FotoğraflarımızVideolarımız

Trio Ekibi ile ilgili Galerimiz

Trio Ekibi ile ilgili Videolarımız