Balkan Bandosu ve Düğün Bandosu | BandoBando

Balkan Bandosu ve Düğün Bandosu || Bando Bando

Davul Show

Davul Show

Siz Mırıldanın, Biz Çalalım

Mutlu müşteri sayımızla en büyüğü olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Tamamı profesyonel ritimcilerden oluşan davul show ekibimizin tarzı ve uyumu görenlerin hayranlığını kazanmak konusunda çok iddialı. Ekibimiz sadece ritim çalmıyor, sizinle birlikte eğleniyor. Katıldığımız her etkinliği sanki ilk programımızmış gibi görüp aynı heyecanla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Davul Show

Kişi sayısı minumum 3 kişi olmakta ve yapılacak programın konsepti, katılımcı sayısı ve mekanın tipi ile artış göstermektedir. Alternatifli kostüm ve konsept oluşturmamız mümkündür. Davul Show ekibimiz kadın ve erkek olmak üzere karma olarak hizmet vermektedir.
Talebe göre sadece kadın veya sadece erkek ekip talebinde bulunabilirsiniz.

 

Ekibimiz sahneye çıktığında önce ritim show yapar ve sonrasında dj eşliğinde çalınan hareketli parçalara eşlik eder. Bu sayede sizde coşkunuza coşku katarsınız. Sıradan bir eğlence istemeyen herkese önerdiğimiz ekibimiz, kulaklarınızın pasını silecektir. Benzerine denk gelemeyeceğiniz bir ekiple çalışıyoruz buda size ve işimize verdiğimiz değeri, önemi ve hassasiyeti göstermektedir.

Davul Show

Her bütçeye hitap eden fiyat politikalarımızla imkanlarınızı zorlamadan özel günlerinize farklılık katmış olacaksınız. Programın ve zamanın bizim için ikinci planda olduğu tüm hizmetlerimizde, tek amacımız sizi mutlu etmektir. Tamamı ışıklı yada tamamı ışıksız davul seçenekleri, çalınan ritimlerin farklı koreografiler ile size sunumu bambaşka bir enerji ve eğlence katmasına sebebiyet verir. Sadece bunun için özel koreograflarla çalışıyor ve her seferinde yenilikler yapıyoruz.

Sizin olan bu özel günü riske etmemenizi rica eder, yaptığımız işleri ve referansları göz önünde bulundurarak iş birliğimizi değerlendirmenizi rica ederiz. Çünkü biz sizi neyin mutlu edeceğini çok iyi biliyoruz. Bu tür günlerde insanların çok yoğun olduğunu sizde defalarca kez görmüşsünüzdür. Bu yüzden böyle yoğun zamanlarda birde bunlarla uğraşmak, çıkabilecek sorunları çözmek sizin hem moralinizi bozacak hemde gününüzü yaşayamayacaksınız. Bizimle çalışmak demek o gün bu kısmı hiç düşünmemeniz demektir. Başlangıçtan, bitişe kadar sorunsuz bir hizmet alırsınız ve birde eğlence kısmıyla uğraşmazsınız. Size kusursuz hizmet sunmak için her zaman yanınızda, bir telefon kadar uzağınızdayız.

Her şeyin istediğiniz gibi devam edeceği bir eğlence dileriz. Bize vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

ÇALIŞMALARIMIZ

FotoğraflarımızVideolarımız

Davul Show ile ilgili Galerimiz

Davul Show ile ilgili Videolarımız