Balkan Bandosu ve Düğün Bandosu | BandoBando

Balkan Bandosu ve Düğün Bandosu || Bando Bando

Düğün bandosu ve Tahta Bacak - Duygu & Ömer Can Düğün

Düğün Bandosu ve Tahta Bacak eşliğinde misafirlere güzel bir sürpriz, sınırsız eğlence.


Mutlu Müşteri

Karnaval Bando Takımı ve Tahta Bacak Show

Çalışmalarımızdan haberdar olan çiftimiz eğlencelerine eğlence katacağımızı çok iyi bildikleri için hayallerini gerçekleştirirken Karnaval Bando Takımı olarak bizi de yanlarında görmek istediler. Biz de görevimizi layığıyla yerine getirmek için sabırsızlanıyorduk.

IMG_4640-(1)Düğün günü geldi ve program başlamıştı. 2 tahta bacağımız ve 8 kişilik ekibimiz coşkulu bir şekilde sahne almayı bekliyorduk ve sonunda sahne saatimiz gelmişti. Salona müziğimizin yayılmasıyla misafirlerin yüzünde beliren gülümseme ve merak bizleri gururlandırıyordu.

Herkes eline telefonlarını aldı ve showumuzun çekimini yapmaya başladılar. Misafirlere de çok güzel bir sürpriz olmuştu. Gelin ve Damat ise pistte bizimle birlikte çılgınca eğleniyorlardı. Hep beraber çok coşkulu, çok güzel bir eğlencemiz oldu. Düğün sonrası gelin ve damadımızın olumlu geri dönüşleri gerçekten gururumuzu okşadı.

Program günü mekânlarında bizleri çok güzel ağırlayan o güzel insanlara da teşekkürlerimizi sunuyoruz. Çiftimize ise ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Kullanılan Enstrümanlar

  • Düğün Bandosu ve Tahta Bacak, pasta eşliğinde güzel bir show sergiledik.
  • Kullanılan Enstrümanlar; Trampet, Trompet, Trombon, Saksafon, Davul, Zil.
  • Çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz ve bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.