Balkan Bandosu ve Düğün Bandosu | BandoBando

Balkan Bandosu ve Düğün Bandosu || Bando Bando

Gelin Alma

Gelin Alma

Siz Mırıldanın, Biz Çalalım

Mutlu müşteri sayımızla en büyüğü olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Günümüzde düğünlerde, nişanlarda, nikahlarda, doğum günlerinde, düğün öncesi eğlencelerde ve buna benzer organizasyonlarda balkan bandosu, düğün bandosu gibi çeşitli versiyonlarla sizlere hizmet vermekteyiz.

Gelin Alma

Gelin almalar en çok tercih edilen hizmetlerimiz arasındadır. Genellikle 4-5 veya 6 kişi tercih edilir ama kişi sayısının bir sınırı yoktur. Birçok farklı konseptimiz sayesinde sizin tercih ettiğiniz kostümlerle geliyoruz bu sayede görsel zevklere de hitap ediyoruz. Her sezon yenilediğimiz göz alan kostümlerle eğlencenize renk katıyoruz.

Bando Bando Balkan Bandosu

Gelin almalarda damat gelin evine müzik eşliğinde çıkarılır, aşağıda misafirler eğlenmeye devam eder, gelin ve damat aşağıya indikten sonra misafirler ile birlikte oynayarak doyumsuz bir eğlence yaşarlar, eğlence bittiğinde misafirler bando eşliğinde arabalara bindirilip uğurlanır böylece en güzel en önemli anlarınız maksimumda bir eğlence ile unutulmaz bir hal alır.

Yıllardır verdiğimiz hizmetle beraber gelen tecrübemiz ve çalıştığımız tamamı profesyonel kadroyla beraber sizlere hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetleri sadece bir iş olarak değil aynı zamanda kendi eğlencemiz gibi özenli ve disiplinli bir şekilde icra ediyoruz bu da tercih edilmemizin asıl nedenlerinden biri olarak göz önüne geliyor.

Bandolarda enstrüman olarak genelde bakır üflemeliler ve vurmalı çalgılar kullanılır. Bakır üflemeliler de: trompet, trombon ve saksafon olmakla beraber, vurmalı çalgılar da: davul ve trampet kullanılır, müşterimizin isteğine bağlı olarak zurna gibi farklı enstrümanlar da eklenebilir.

Ekibimiz geniş bir repertuvara sahiptir, bu repertuvar içinde birçok yerli ve yabancı parçaları barındırır. Repertuvarımız yerli olarak Ankara havaları, Türkçe pop, misket, halay gibi parçalara, yabancı olarak Brezilya, İspanya, Latin Amerika müziklerini içinde barındırır. İsteğiniz üzerine farklı parçalar eklenip çıkarılabilir.

Eğlenceyi en üst düzeyde yaşatmayı disiplin haline getirmiş tamamen profesyonel bir kadroyla çalışmalarını sürdüren Bando Bando ekibi bu piyasada yer etmiş ve isim yapmış bir şirkettir bu yüzden kaliteden ödün vermemiz söz konusu bile değildir. Türkiye’nin bir birçok yerinde verdiğimiz ve vermekte olduğumuz hizmetle ön plandayız. Katıldığımız etkinliklerde herkes bizimle birlikte eğlenir bu da bizim için inanılmaz keyifli bir hal alır.

ÇALIŞMALARIMIZ

FotoğraflarımızVideolarımız

Gelin Alma ile ilgili Galerimiz

Gelin Alma ile ilgili Videolarımız