Balkan Bandosu ve Düğün Bandosu | BandoBando

Balkan Bandosu ve Düğün Bandosu || Bando Bando

Lübnan Zaffe Ekibi

Lübnan Zaffe Ekibi

Siz Mırıldanın, Biz Çalalım

Mutlu müşteri sayımızla en büyüğü olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Tamamı profesyonel, genç ve enerjisiyle sizlerin eğlencesine eğlence katacak kadromuzla sizlere Zaffe Ekibi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. En mutlu ve unutulmaz günlerinizi hafızalara kazımak için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam ediyoruz.

Lübnan Zaffe Ekibi

Davul Show

Lübnan Zaffe Ekibi

  Lübnan Zaffe ekibi minimum dört kişiden oluşur ve bu sayı sizlerin tercihinde olup arttırılabilir. Ekibimizin tamamı davullarla katılım sağlar. Müşterimizin isteğine bağlı olarak davullar ışıklı ve ya normla ışıksız davullar seçilebilir. Farklı kıyafet konseptlerimiz ve ışıklı davul seçenekleri ile misafirlerimizi görsel olarak unutulmaz bir ana şahit olurlar.

 

  Ekibimiz genelde gelin ve damadın sahneye girişinde performans sergiler. Lübnan çıkış parçası ve sonrasında çalınacak diğer parçalar belirlenir. Bu diğer parçalar genelde oyun havaları olmaktadır. Lübnan çıkış parçasıyla beraber gelin ve damatla birlikte sahneye geçilir ve performans başlar.

 

Davul Show

Lübnan Zaffe Ekibi

  Zaffe ekibi çalan ilk parça esnasında şovunu sergiler ve ilk parça bittikten sonra misafirleri piste davet ederek diğer parçalara eşlik eder. Misafirler ekibimizle birlikte unutulmaz bir eğlenceye ortaklık eder, programın sonunda ekibimiz sahneden çalarak ayrılır.

 Bando Bando ailesi olarak her verdiğimiz hizmet gibi Zaffe Ekibi hizmetini de büyük bir özenle, Büyük bir itina ile sizlere sunuyoruz.

ÇALIŞMALARIMIZ

FotoğraflarımızVideolarımız

Lübnan Zaffe Ekibi ile ilgili Galerimiz

Lübnan Zaffe Ekibi ile ilgili Videolarımız